UPW0J220MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPW0J220MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584423
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 22uF 54mA@120Hz 5mm 6.3V 600mΩ ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS