UPW0J123MHD
MFR.Part #
UPW0J123MHD
JLCPCB Part #
C1587214
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12000uF 18mm 3.635A@100kHz 31.5mm 6.3V 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS