UPW0J122MPD1TD
MFR.Part #
UPW0J122MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588474
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1200uF 20mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 6.3V 65mΩ 845.75mA@120Hz 8mm ±20% Plugin,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS