UPW0J121MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPW0J121MDD
JLCPCB Part #
C1580847
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 120uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 200mA@100kHz 6.3V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS