UPV1V680MGD1TD
MFR.Part #
UPV1V680MGD1TD
JLCPCB Part #
C1589654
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 3.5mm 35V 410mΩ 5000hrs@105℃ 68uF 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS