UPV1V470MGD1TA
MFR.Part #
UPV1V470MGD1TA
JLCPCB Part #
C1594341
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 270mA@100kHz 35V 47uF 5000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS