UPV1V101MGD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPV1V101MGD1TA
JLCPCB Part #
C1595326
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100uF 270mΩ 3.5mm 35V 460mA@100kHz 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS