UPV1H390MGD1TA
MFR.Part #
UPV1H390MGD1TA
JLCPCB Part #
C1594791
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 260mA@100kHz 39uF 5000hrs@105℃ 500mΩ 50V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS