UPV1H2R2MFD1TD
MFR.Part #
UPV1H2R2MFD1TD
JLCPCB Part #
C1584038
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 2.2uF 2.5mm 5000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS