UPV1A221MGD1TD
MFR.Part #
UPV1A221MGD1TD
JLCPCB Part #
C1581531
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10V 220uF 3.5mm 410mΩ 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS