UPV1A121MGD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPV1A121MGD1TD
JLCPCB Part #
C1584432
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10V 120uF 2.5mm 5000hrs@105℃ 6.3mm 750mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS