UPV0J391MGD
MFR.Part #
UPV0J391MGD
JLCPCB Part #
C1595375
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 3.5mm 390uF 5000hrs@105℃ 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS