UPV0J221MGD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPV0J221MGD1TD
JLCPCB Part #
C1584764
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 220uF 5000hrs@105℃ 510mΩ 6.3V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS