UPTW6820MHD
MFR.Part #
UPTW6820MHD
JLCPCB Part #
C1586798
Package
Plugin,D16xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 16mm 40mm 420V 5000hrs@105℃ 570mA@120Hz 7.5mm 82uF ±20% 插件,D16xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS