UPTW6330MHD
MFR.Part #
UPTW6330MHD
JLCPCB Part #
C1590999
Package
Plugin,D12.5xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 270mA@120Hz 31.5mm 33uF 420V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% Plugin,D12.5xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS