UPTW6121MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPTW6121MHD
JLCPCB Part #
C1581358
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.056A@10kHz 120uF 18mm 40mm 420V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS