UPT2W390MHD
MFR.Part #
UPT2W390MHD
JLCPCB Part #
C1587449
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 39uF 40mm 450V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS