UPT2E271MHD
MFR.Part #
UPT2E271MHD
JLCPCB Part #
C1590523
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 18mm 250V 270uF 5000hrs@105℃ 7.5mm 950mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS