UPT2E101MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPT2E101MHD
JLCPCB Part #
C1599282
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 100uF 12.5mm 250V 460mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS