UPS2F470MHD
MFR.Part #
UPS2F470MHD
JLCPCB Part #
C1598430
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 190mA@120Hz 3000hrs@105℃ 315V 35.5mm 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS