UPS2E2R2MPD1TD
MFR.Part #
UPS2E2R2MPD1TD
JLCPCB Part #
C1580559
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 2000hrs@105℃ 250V 29mA@120Hz 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS