UPS2A331MHD1TN
MFR.Part #
UPS2A331MHD1TN
JLCPCB Part #
C1586163
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100V 16mm 3000hrs@105℃ 330uF 7.5mm 766.8mA@120Hz 90mΩ ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS