UPS2A100MED1TD
MFR.Part #
UPS2A100MED1TD
JLCPCB Part #
C1498014
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.8Ω 100V 10uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 22.1mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS