UPS1V681MHD
MFR.Part #
UPS1V681MHD
JLCPCB Part #
C1651223
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 20mm 3000hrs@105℃ 35V 5mm 680uF 75mΩ 887.5mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS