UPS1J222MHD
MFR.Part #
UPS1J222MHD
JLCPCB Part #
C1590591
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.844A@120Hz 18mm 2200uF 3000hrs@105℃ 32mΩ 63V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS