UPS1H4R7MDD1TD
MFR.Part #
UPS1H4R7MDD1TD
JLCPCB Part #
C1579639
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 15.3mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 4.7uF 50V 5mm 7.5Ω ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS