UPS1H102MHD1TN
MFR.Part #
UPS1H102MHD1TN
JLCPCB Part #
C1580241
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
1000uF 16mm 25mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS