UPS1E470MDD1TD
MFR.Part #
UPS1E470MDD1TD
JLCPCB Part #
C1580871
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 160mA@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 47uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS