UPS1E101MED1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPS1E101MED1TD
JLCPCB Part #
C1668442
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100uF 125mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 500mΩ 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS