UPS1C151MED
MFR.Part #
UPS1C151MED
JLCPCB Part #
C1661191
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 150uF 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 250mA@100kHz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS