UPS1A221MED
MFR.Part #
UPS1A221MED
JLCPCB Part #
C1581407
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 250mA@100kHz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS