UPS1A151MED1TD
MFR.Part #
UPS1A151MED1TD
JLCPCB Part #
C1582710
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10V 125mA@120Hz 150uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 500mΩ 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS