UPS0J332MHD1TO
MFR.Part #
UPS0J332MHD1TO
JLCPCB Part #
C1588285
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.088A@120Hz 12.5mm 3000hrs@105℃ 3300uF 5mm 6.3V 75mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS