UPS0J330MDD1TA
MFR.Part #
UPS0J330MDD1TA
JLCPCB Part #
C1669099
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.5Ω 2000hrs@105℃ 27.2mA@120Hz 33uF 5mm 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS