UPM2G2R2MPD1TD
MFR.Part #
UPM2G2R2MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588760
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 2.2uF 28mA@120Hz 400V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS