UPM2C4R7MPD1TD
MFR.Part #
UPM2C4R7MPD1TD
JLCPCB Part #
C1589043
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 160V 4.7uF 5000hrs@105℃ 57mA@120Hz 5mm ±20% Plugin,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS