UPM2A4R7MED
MFR.Part #
UPM2A4R7MED
JLCPCB Part #
C1593530
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
100V 11mm 4.7uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS