UPM2A391MHD
MFR.Part #
UPM2A391MHD
JLCPCB Part #
C1591022
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
100V 16mm 35.5mm 390uF ±20% 插件,D16xL35.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS