UPM2A270MPD1TA
MFR.Part #
UPM2A270MPD1TA
JLCPCB Part #
C1596262
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 15mm 160mA@120Hz 27uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS