UPM2A221MHD6TN
MFR.Part #
UPM2A221MHD6TN
JLCPCB Part #
C1588017
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.05A@120Hz 100V 16mm 220uF 25mm 5000hrs@105℃ 7.5mm 93mΩ ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS