UPM2A121MHD
MFR.Part #
UPM2A121MHD
JLCPCB Part #
C1600371
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.04A@10kHz 100V 12.5mm 120uF 25mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS