UPM1V680MED
MFR.Part #
UPM1V680MED
JLCPCB Part #
C1498244
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 230mA@120Hz 240mΩ 35V 6.3mm 68uF ±20% 插件,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS