UPM1V390MED1TD
MFR.Part #
UPM1V390MED1TD
JLCPCB Part #
C1590608
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 140mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 35V 39uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS