UPM1V330MED1TD
MFR.Part #
UPM1V330MED1TD
JLCPCB Part #
C5111790
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 125mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 33uF 35V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS