UPM1V220MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPM1V220MDD1TD
JLCPCB Part #
C1579591
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 22uF 35V 5mm 750mΩ 85mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS