UPM1V102MHD6
MFR.Part #
UPM1V102MHD6
JLCPCB Part #
C1588187
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.77A@10kHz 1000uF 16mm 20mm 35V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS