UPM1K560MPD6TD
MFR.Part #
UPM1K560MPD6TD
JLCPCB Part #
C1668332
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 20mm 305mA@120Hz 360mΩ 5000hrs@105℃ 56uF 5mm 80V 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS