UPM1K180MED
MFR.Part #
UPM1K180MED
JLCPCB Part #
C1594907
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 18uF 1Ω 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm 78mA@120Hz 80V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS