UPM1J390MED1TA
MFR.Part #
UPM1J390MED1TA
JLCPCB Part #
C1593467
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 190mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 300mΩ 39uF 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS