UPM1J270MED
MFR.Part #
UPM1J270MED
JLCPCB Part #
C5111756
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 130mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 27uF 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS